Izabela Wojdyła

mgr inż. Izabela Wojdyła, właścicielka firmy Pyszoty

Pyszoty kształtują zdrowe nawyki żywieniowe oraz dostarczają jedzenie do żłobków, przedszkoli oraz szkół. Osobiście z gastronomią związana jestem od 2000 roku.

Z doświadczenia wiem, że wszyscy tęsknimy za wiejskością, prawdziwą zdrową żywnością i smakami z dzieciństwa. Chcielibyśmy, aby nasze dzieci miały również możliwość posmakowania prawdziwych pomidorów, chleba bez sztucznych dodatków czy wiejskich jajek.

Kilka lat temu podjęłam pracę w sieci prywatnych przedszkoli, zajmując się tam organizacją placówek. To właśnie wtedy, szukając odpowiednich firm dostarczających obiady, zdałam sobie sprawę z tego, co naprawdę chciałabym robić i jak bardzo jest to potrzebne. Dzięki bliskiemu kontaktowi z dziećmi, miałam szansę na poznanie ich kulinarnych potrzeb oraz upodobań smakowych.

Obecnie dostarczamy posiłki do około 11 szkól i 40 przedszkoli na terenie Poznania i okolic. Z roku na rok doskonalimy nasze potrawy obserwując preferencje smakowe dzieci. Nauczyliśmy się przemycać w ich ulubionych potrawach najbardziej wartościowe produkty, tak aby w konsekwencji w brzuchach maluchów lądował zdrowy, pełnowartościowy posiłek.

◀WRÓĆ